

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M30 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Body Style | Barrel |
| Detection Range | 15 mm |
| Output Function | NO |
| Digital Switching Output Type | 2-Wire |
| Connection Type | Pre-Cabled |
| Cable Length | 2m |
| Supply Voltage | 15 - 250 V ac |
| IP Rating | IP67 |
| Length | 100mm |
| Mounting Type | Non-Flush |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Shielding | Unshielded |
| Maximum Switching Frequency | 10Hz |
| Series | IFL |
| Switching Frequency | 10 Hz |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Switching Current | 500 mA |
BES M18MI-PSC50B-BV02
UC2000-30GM-E6R2-V15
E2B-M18KS08-M1-B2
IME30-15BPOZW2K
UB1500-F42-UK-V95
ICB30S30F15M1IO
E2A-S08KS02-WP-D2 2M
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00