

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M30 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Detection Range | 15 mm |
| Body Style | Barrel |
| Digital Switching Output Type | PNP |
| Output Function | NO |
| Connection Type | M12 |
| Supply Voltage | 10 - 30 V dc |
| Length | 100mm |
| IP Rating | IP67 |
| Mounting Type | Non-Flush |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Switching Current | 200 mA |
| Shielding | Unshielded |
| Maximum Switching Frequency | 10Hz |
| Switching Frequency | 10 Hz |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Series | IFL |
NI15U-EM18WD-AP6X
BES R04KC-PSC15B-EP00,13-GS49
E2E-X2Y2 2M
E2E-S05S12-MC-B2
UC30-214162
E2E-X6MD18-T 2M
XS212B4NBL2
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00