

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M30 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Detection Range | 15 mm |
| Body Style | Barrel |
| Output Function | NO/NC |
| Digital Switching Output Type | 2-Wire |
| Connection Type | Screw Terminal |
| Supply Voltage | 250 V ac |
| Length | 118mm |
| IP Rating | IP67 |
| Mounting Type | Non Flush |
| Housing Material | Brass |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Depth | 46mm |
| Switching Frequency | 10 Hz |
| Maximum Switching Frequency | 10Hz |
| Switching Current | 500 mA |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Shielding | Unshielded |
| Maximum AC Voltage | 250V |
| Series | IFL |
IMB18-08BNSVU2K
IMF08-02BPSNC0S
E2B-S08KS02-MC-B2
E2A-S12KS04-M1-B2
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00