

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M30 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Detection Range | 10 mm |
| Body Style | Barrel |
| Digital Switching Output Type | PNP |
| Output Function | NO+NC |
| Supply Voltage | 10 - 60 V dc |
| Length | 100mm |
| IP Rating | IP67 |
| Mounting Type | Flush |
| Maximum DC Voltage | 60V |
| Minimum Operating Temperature | 0°C |
| Shielding | Shielded |
| Maximum Operating Temperature | +110°C |
| Switching Current | 200 mA |
| Series | IFL |
| Switching Frequency | 150 Hz |
| Maximum Switching Frequency | 150Hz |
E2B-M18KS08-WP-C1 2M
BES M12MD1-PSC60B-S04G
IH34-30NUS-KU0
XS618B1PAL10
XS7F1A1DAL2
E2EW-X22B230-M1
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00