

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M30 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Body Style | Barrel |
| Detection Range | 10 mm |
| Output Function | NO |
| Digital Switching Output Type | PNP |
| Connection Type | Pre-Cabled |
| Cable Length | 4m |
| Supply Voltage | 15 - 250 V ac |
| IP Rating | IP67 |
| Length | 100mm |
| Mounting Type | Flush |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Maximum Switching Frequency | 350Hz |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Switching Current | 200 mA |
| Shielding | Shielded |
| Series | IFL |
| Switching Frequency | 350 Hz |
IME08-04NPSZW5K
BI15U-M30-AP6X-H1141
NI30U-M30-AP6X-H1141
IR18.D08S-Q50.UA1Z.7BCV
IMF30-15BPSNC0S
IME12-10NNSZC0K
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00