

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Power to Lock / Unlock | Power to Unlock |
| Supply Voltage | 24V ac/dc |
| Series | EX-AZM 161 |
| Actuator Included | No |
| Safety Contacts | 4NC |
| Conduit Entry | M16 |
| Auxiliary Contacts | 1NO/1NC |
| Housing Material | Plastic |
| IP Rating | IP67 |
| Hazardous Area Certification | ATEX |
| Maximum AC Voltage | 230V ac |
| Depth | 30mm |
| Maximum DC Voltage | 24V dc |
| Standards Met | CE Listed, EN ISO 13849-1 |
| Power Consumption | 10W |
| Length | 130mm |
| Width | 114mm |
D4NL-1AFA-B
D41G-2YDA-T1
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00