

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Power to Lock / Unlock | Power to Lock |
| Supply Voltage | 110V ac, 230V ac |
| Series | AZM 161 |
| Actuator Included | No |
| Safety Contacts | 4NC |
| Normal State Configuration | 2NC/1NO |
| Conduit Entry | M16 |
| Auxiliary Contacts | 2NO |
| Housing Material | Plastic |
| IP Rating | IP67 |
| Maximum AC Voltage | 230V ac |
| Power Consumption | 10W |
| Maximum DC Voltage | 24V |
| Length | 90mm |
| Width | 30mm |
| Depth | 130mm |
XCSLF2525342
3SE5322-0SD23
AZM300Z-I2-ST-1P2P
AZM190-02/01RK-24VDC
D4SL-N4NFA-D
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00