

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Power to Lock / Unlock | Power to Unlock |
| Supply Voltage | 230V ac |
| Series | AZM 415 |
| Actuator Included | No |
| Safety Contacts | 2NC |
| Conduit Entry | 1/2 in NPT |
| Auxiliary Contacts | 2NO |
| Housing Material | Metal |
| IP Rating | IP67 |
| Width | 46.5mm |
| Power Consumption | 10W |
| Length | 100mm |
| Depth | 130mm |
AZM 170-11ZK 24VAC/DC
D41G-2YDG-N2
D4NL-1CFG-B
D4NL-4EFG-B
MZM 100 B ST2-SD2PRE-A
AZM300Z-ST-1P2P
D4NL-4HFA-B
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00