

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Power to Lock / Unlock | Power to Unlock |
| Supply Voltage | 110V ac |
| Series | AZM 415 |
| Actuator Included | No |
| Safety Contacts | 2NC |
| Conduit Entry | 1/2 in NPT |
| Auxiliary Contacts | 2NO |
| Housing Material | Metal |
| IP Rating | IP67 |
| Length | 100mm |
| Width | 46.5mm |
| Depth | 130mm |
| Power Consumption | 10W |
D4SL-N4NFA-DN
D4SL-N4PFA-D
D4NL-4FFA-B4
AZM400Z-ST-1P2P-T
XCSLE3838312
i200-M0413Lock
XCSLF2727312
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00