

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Power to Lock / Unlock | Power to Unlock |
| Supply Voltage | 24V dc |
| Series | AZM 300 |
| Actuator Included | No |
| Safety Contacts | 2 PNP |
| Conduit Entry | M12 |
| Housing Material | Plastic |
| IP Rating | IP66, IP67, IP69K |
| Length | 85mm |
| Width | 100mm |
| Depth | 35mm |
| Maximum DC Voltage | 24V |
| Standards Met | CE Listed, cULus Listed, ECOLAB, EN ISO 13849-1, IEC 61508, TUV |
D4SL-N4RDA-D
MLP1-SMMA0AC
AZM400Z-ST-1P2P-T
XCSLE3737312
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00