

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Device Type | Liquid Level Switch |
| Mounting Type | Threaded Mount |
| Switch Output | PNP |
| Body Material | Stainless Steel 316L |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Maximum Current | 7.5 mA |
| Maximum Pressure | 100bar |
| Series | OPTOMAX LLC610 |
| Standards Met | CE |
| Current Rating | 7.5 mA |
FTE20-AA13AB11
7ML5337-1AB07-4AF0
FTW33-AA4MWVJ
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00