

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Device Type | Liquid Level Switch |
| Mounting Type | Threaded Mount |
| Switch Output | NPN |
| Body Material | Polysulfone |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Maximum Current | 7.5 mA |
| Maximum Pressure | 7bar |
| Series | OPTOMAX LLC710 |
| Current Rating | 7.5 mA |
PIEZOAS0-6mh20-10M
FTL31-AA4U3BAWDJ
FMU41-ARB2A2
FTM50-AGG2A2A32AA
FMU40-ARB1A2
GB101089056
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00