

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Device Type | Liquid Level Switch |
| Mounting Type | Threaded Mount |
| Switch Output | Transistor |
| Body Material | Polysulfone |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Maximum Operating Temperature | +80°C |
| Maximum DC Voltage | 15.4V |
| Maximum Current | 2.5 mA |
| Maximum Pressure | 7bar |
| Series | OPTOMAX LLC700 |
| Current Rating | 2.5 mA |
FTC262-BA34J1
VB61.XXAGDRKMX
PS6X.2SWXXBXATKMXHAXXXXXXX
FTL31-AA4M3AAW5J
FTL325P-F1E1
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00