

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Function | 5/3 |
| Actuation Type | Solenoid |
| Manufacturer Series | VQ1000 |
| Solenoid Fitted | Yes |
| Number of Ports | 5 |
| Body Material | Die Cast Zinc |
| Maximum Flow Rate | 178L/min |
| Solenoid Power Consumption | 0.4 W, 0.95W |
| Minimum Operating Pressure | 0.1MPa |
| Maximum Operating Pressure | 0.7 MPa |
| Maximum Operating Temperature | +50°C |
| Minimum Operating Temperature | -10°C |
| Number of Positions | 3 |
| Thread Standard | Rc |
VUVS-L20-M32C-MD-G18-F7
AV4000-F04-5YZB-A
VUVG-B10-P53C-ZT-F-1P3
SY3120-5H-M5-Q
SYJ512-5LOU-M5-F-Q
SYJ712-5DZ-01F-Q
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00