

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Actuation Type | Solenoid/Spring |
| Manufacturer Series | VQ100 |
| Mounting Style | Manifold |
| Solenoid Voltage | 24V dc |
| Number of Ports | 3/2 |
| Body Material | Resin |
| Maximum Flow Rate | 19.63NL/min |
| Solenoid Power Consumption | 1W |
| Minimum Operating Pressure | 0MPa |
| Maximum Operating Pressure | 0.7 MPa |
| Minimum Operating Temperature | -10°C |
| Maximum Operating Temperature | +50°C |
VUVG-L14-P53C-T-G18-1P3
VP544-5DZ1-03F-M-X538
VUVG-BK14-B52-T-F-1R8L-S
SYJA712-01F
SY3440-5LOU-Q
SY5220-5YO-C6F-Q
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00