

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Function | 5/2 |
| Connection Port Thread | G 1/4 |
| Actuation Type | Solenoid/Pilot |
| Manufacturer Series | VF3000 |
| Mounting Style | Body Ported |
| Solenoid Fitted | Yes |
| Number of Ports | 5 |
| Body Material | Aluminium |
| Solenoid Power Consumption | 1.75W |
| Minimum Operating Pressure | 0.15MPa |
| Maximum Operating Pressure | 0.7 MPa |
| Maximum Operating Temperature | +50°C |
| Number of Positions | 2 |
| Configuration | 5/2 |
| Thread Size | 1/4in |
| Minimum Operating Temperature | -10°C |
| Thread Standard | G |
VSVA-B-B52-D-D1-1R5L
VUVG-L10-M52-MT-M5-1P3
SY7420-5LOU-02F-Q
MN1H-5/3E-D-3-C
VT307K-5DO1-01F-Q
VUVG-S10-M52-MZT-M5-1T1L
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00