

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Function | 5/3 |
| Actuation Type | Solenoid |
| Manufacturer Series | SYJ3000 |
| Solenoid Fitted | Yes |
| Number of Ports | 5 |
| Body Material | Die Cast Zinc |
| Maximum Flow Rate | 122L/min |
| Solenoid Power Consumption | 0.35W |
| Minimum Operating Pressure | 0.2MPa |
| Minimum Operating Temperature | -10°C |
| Maximum Operating Temperature | +50°C |
| Maximum Operating Pressure | 0.7 MPa |
| Number of Positions | 3 |
| Thread Standard | Rc |
VUVG-L10-M52-RT-M5-1R8L
VQD1121U-5LO-M5-Q
SY5160-5LOU-01F-Q
SY5245-5FU-Q
SY7120-5LOU-C8F-Q
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00