

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Function | 5/2 |
| Manufacturer Series | SY5000 |
| Mounting Style | Body Ported |
| Solenoid Fitted | Yes |
| Number of Ports | 5 |
| Body Material | Aluminium |
| Maximum Flow Rate | 746L/min |
| Solenoid Power Consumption | 0.35W |
| Minimum Operating Pressure | 0.15MPa |
| Minimum Operating Temperature | -10°C |
| Maximum Operating Pressure | 0.7 MPa |
| Number of Positions | 2 |
| Configuration | 5/2 |
| Thread Size | 6mm |
| Maximum Operating Temperature | +50°C |
| Thread Standard | Rc |
VP742-5DU1-04A
SY5160-5YO-C6-Q
SY5220-6LOZ-01F-F2-Q
VPA342-1-02B
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00