

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Function | 5/2 |
| Actuation Type | Solenoid/Solenoid |
| Manufacturer Series | SV2000 |
| Mounting Style | Manifold |
| Solenoid Voltage | 24V dc |
| Number of Ports | 5 |
| Solenoid Power Consumption | 0.6W |
| Minimum Operating Pressure | 0.15MPa |
| Number of Positions | 2 |
| Maximum Operating Pressure | 0.7 Mpa |
| Minimum Operating Temperature | -10°C |
MFH-5-1/4-B
SYJ5123-5LOU-M5-Q
SY5420-5LOU-C6F-Q
MFH-5-PK-3-L
VUVG-B18-P53C-ZT-F-1T1L
VUWG-L10-M52-M-M5
P82F-2GT-PFN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00