

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Function | 3/2 |
| Connection Port Thread | G 1/4 |
| Actuation Type | Spring/Solenoid |
| Manufacturer Series | VT317 |
| Mounting Style | Stand-Alone |
| Solenoid Voltage | 240V ac |
| Solenoid Fitted | Yes |
| Number of Ports | 3/2 |
| Body Material | Die Cast Aluminium |
| Maximum Flow Rate | 687.05NL/min |
| Solenoid Power Consumption | 19VA |
| Minimum Operating Pressure | 0MPa |
| Thread Size | 1/4in |
| Minimum Operating Temperature | 0°C |
| Maximum Operating Pressure | 0.9 MPa |
| Maximum Operating Temperature | +50°C |
| Thread Standard | G |
VQC1101N-51
SY5240-5DO-Q
VUWG-L10-B52-M5
VUWS-L30-P53E-M-G38
VUVS-L25-M52-MD-G14-F8
SY7120-5DZ-02F-F2-Q
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00