

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Function | 5/2 |
| Actuation Type | Solenoid/Spring |
| Manufacturer Series | EVS7-10 |
| Number of Ports | 5 |
| Maximum Flow Rate | 5500L/min |
| Minimum Operating Pressure | 1bar |
| Configuration | 2-Position Single |
| Number of Positions | 2 |
| Maximum Operating Pressure | 10bar |
| Minimum Operating Temperature | 5°C |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
VQ21A1-5YO-C6-F-Q
VP717Y-5YO1
SY7120-4DO-C10F-Q
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00