

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Function | 5/2 |
| Actuation Type | Solenoid/Spring |
| Manufacturer Series | EVS7-8 |
| Number of Ports | 5 |
| Maximum Flow Rate | 3000L/min |
| Minimum Operating Pressure | 1bar |
| Maximum Operating Pressure | 10bar |
| Number of Positions | 2 |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Minimum Operating Temperature | 5°C |
| Configuration | 2-Position Single |
SY5340-5DO-Q
VSVA-B-P53E-H-A1-1R5L
VP542-5DU1-03A
VFA3230-02N
VSVA-B-B52-ZD-A1-1T1L
MFH-5/2-D-1-C
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00