

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Function | 5/2 |
| Actuation Type | Solenoid/Solenoid |
| Manufacturer Series | EVS7-8 |
| Number of Ports | 5 |
| Maximum Flow Rate | 3000L/min |
| Minimum Operating Pressure | 1bar |
| Maximum Operating Pressure | 10bar |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Configuration | 2-Position Double |
| Number of Positions | 2 |
| Minimum Operating Temperature | 5°C |
VUVG-LK10-T32C-AT-M7-1R8L-S
VUVG-L14-P53E-T-G18-1R8L
VUVS-L25-B52-D-G14-F8
MHE3-M1H-3/2O-1/8
MHA3-MS1H-3/2G-3
SYJ7120-3DZ-01F-Q
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00