

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Connection Port Thread | G 1/4 |
| Actuation Type | Solenoid/Pilot/Spring |
| Manufacturer Series | EAV2000 |
| Mounting Style | Stand-Alone |
| Solenoid Voltage | 24V dc |
| Solenoid Fitted | Yes |
| Solenoid Power Consumption | 1.8W |
| Minimum Operating Pressure | 0.2MPa |
| Maximum Operating Pressure | 1 MPa |
| Thread Size | 1/4in |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Minimum Operating Temperature | 0°C |
| Thread Standard | G |
VP542R-5YZ1-03F-M-X536
SYJ5120-3DZ-M5-Q
VMPA2-M1H-KS-PI
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00