

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Rotary Angle | 270° |
| Bore | 50mm |
| Manufacturer Series | CDRB1 |
| Maximum Operating Pressure | 9.9 bar |
| Absolute Maximum Pressure | 1MPa |
| Cushioning Type | Rubber |
| Port Connection | Rc 1/8 |
| Weight | 770g |
ERMO-16-ST-E
CDRB2BW15-90SZ
CRB1BW100-180S-XF
DRVS-6-90-P
CRB1BW50-90S
DSM-16-270-P-FW-A-B
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00