

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Rotary Angle | 180° |
| Bore | 50mm |
| Manufacturer Series | CDRB1 |
| Maximum Operating Pressure | 9.9 bar |
| Absolute Maximum Pressure | 1MPa |
| Cushioning Type | Rubber |
| Port Connection | Rc 1/8 |
| Weight | 790g |
CRB2BW30-180SZ
DRRD-16-180-FH-PA
DSM-40-270-P-A-B
DRVS-32-180-P-EX4
DRRD-16-180-FH-Y9A
CRB1BW100-270S-XF
CRB1BW50-270S-XF
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00