

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Connection Port Thread | G 1 |
| Actuation Type | Start-Up Valve |
| Manufacturer Series | AV 5000 |
| Mounting Style | Stand-Alone |
| Solenoid Voltage | 24V dc |
| Solenoid Fitted | Yes |
| Body Material | Die Cast Aluminium |
| Solenoid Power Consumption | 0.35 W, 0.45 (With Light) W |
| Minimum Operating Pressure | 0.2MPa |
| Maximum Operating Temperature | +50°C |
| Minimum Operating Temperature | 0°C |
| Maximum Operating Pressure | 1 MPa |
| Number of Positions | 3 |
| Thread Size | 1in |
| Thread Standard | G |
V415A11D-C313A
VUVG-B18-M52-MZT-F-1P3
VUVG-B14-P53E-ZT-F-1P3
VUVS-L25-M32C-MD-G14-F8
SYJ3140-5LOU-Q
MFH-3-1/2-S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00