

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Device Type | Ultrasonic Level Sensor |
| Switch Output | PNP |
| Body Material | Stainless Steel |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Maximum DC Voltage | 9 - 30V |
| Thread Size | M12 |
| Maximum Pressure | 6bar |
| Series | UP56 |
| Standards Met | CE |
FTC260-AA4D1
FTI26-BO4NWDJ
LFP0500-A4NMB
FTI26-AA4UWDG
LFP0300-A5NMC
LLC210D3L24-004
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00