

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Monitoring Application | Phase, Voltage |
| Electrical Phase | 3 |
| Voltage Sensing Range | Maximum of 552 V |
| Contact Configuration | SPDT |
| Voltage Sensitivity | Overvoltage, Undervoltage |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Phase Sensitivity | Phase Failure, Phase Sequence |
| Time Delay | 0.1 - 10s |
| Series | ECPF |
| Dimensions | 18 x 64 x 90mm |
| Number of Poles | 1 |
| Width | 64mm |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Maximum Voltage Sensed | 552V |
| Maximum Operating Temperature | +55°C |
| Special Features | IP20 Terminals, IP40 Front Panel |
| Terminal Type | Screw |
| Length | 18mm |
| Height | 90mm |
| Operating Temperature Range | +55°C |
3RN2011-2BA30
72.01.8.125.0000
LH5946.48/61 20-400mV UH=DC24V 0,2-6s
3RN2000-2AA30
DIB01CB235A
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00