

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Supply Voltage | 9.5 - 18V dc |
| Mounting Type | Plug In |
| Mode of Operation | Switch OFF Delay |
| Time Range | 0.2 - 30 min, 0.2 - 30s |
| Number of Timer Functions | Single |
| Time Increment | Minutes, Seconds |
| Maximum Voltage | 18V dc |
| Terminal Type | 8-Pin Connector |
| Power Supply | External |
| Minimum Voltage | 9.5V dc |
| Width | 35mm |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Series | CT2-A |
| Depth | 37mm |
| Length | 50mm |
| Time Delay | (Reset) <200ms |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
1SVR508100R0100 CT-ERC.22
3RP2574-1NW30
3RP2505-1BT20
H7ET-NFV-B
1SVR500110R0000 CT-AHD.12
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00