

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Properties Measured | Current, Voltage |
| Display Type | LED |
| Cutout Height | 45mm |
| Cutout Width | 92mm |
| Depth | 104.1mm |
| Number of Digits | 5 |
| Digit Height | 14.2 mm |
| Minimum Temperature | 0°C |
| Maximum Temperature | +50°C |
| Measurement Range | -1 - 13 V dc, -2 - 26 mA |
| Minimum Measurement | -1 V dc, -2 mA |
| Series | PAX |
K3MA-J 24VAC/DC
RIA452-A121A11A
N24-H740400E0
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00