

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Properties Measured | Counter |
| Display Type | LED |
| Cutout Height | 45mm |
| Cutout Width | 92mm |
| Number of Digits | 6 |
| Depth | 104.1mm |
| Digit Height | 14.2 mm |
| Minimum Temperature | 0°C |
| Maximum Temperature | +50°C |
| Measurement Range | 0 - 999999 |
| Minimum Measurement | 0 |
| Series | PAX |
ESM-3700-N.5.20.0.0/00.00/0.0.0.0
APM-FREQ-ANN
6.565.010.300
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00