

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Module Type | Interface Converter |
| Input Signal Type | RS-232 |
| Output Signal Type | RS-422, RS-485 |
| Supply Voltage | 9 - 26V dc |
| Mounting Type | DIN Rail Mount |
| Operating Temperature Range | 0 - +50°C |
| Series | 3RS7003 |
| Maximum Operating Temperature | +50°C |
| Minimum Operating Temperature | 0°C |
S1SD-1Fi-1R
3RS7000-1AE00
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00