

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | 5V dc |
| Input Voltage Range | 18 - 75 V dc |
| Power Rating | 0.75W |
| Input Voltage Nominal | 18 - 75 V dc |
| Output Current | 20A |
| Mounting Type | PCB Mount |
| Series | RPMGS-20 |
| Minimum Temperature | -40°C |
| Maximum Temperature | +120°C |
R3M-2405S/SMD
TEN 6-2412N
TMDC 20-2418
SUCS101212C
TMR 3-2423WI
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00