

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | 15V dc |
| Input Voltage Range | 9 - 36 V dc |
| Power Rating | 300W |
| Input Voltage Nominal | 24 V dc |
| Output Current | 20A |
| Mounting Type | Through Hole |
| Series | REC300H-W |
| Minimum Temperature | -40°C |
| Maximum Temperature | +100°C |
THD 12-1222
DTE4048S5V1
TEN 8-2413WI
6EP3134-0TA00-0AY0
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00