

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | ±15V dc |
| Input Voltage Range | 9 - 36 V dc |
| Power Rating | 30W |
| Input Voltage Nominal | 24 V dc |
| Output Current | ±1A |
| Mounting Type | Through Hole |
| Isolated | Yes |
| Number of Outputs | 2 |
| Output Voltage Adjustment Range | ±13.5 V dc, ±16.5V dc |
| Isolation Voltage | 1.6kV dc |
| Length | 50.8mm |
| Width | 40.6mm |
| Depth | 10.2mm |
| Series | REC30-Z |
| Load Regulation | ±1% |
| Standards Met | CAN, CSA, cULus Recognised, EN, EN55022, EN60950, EN61000-4-2, EN61000-4-3, EN61000-4-4, EN61000-4-5, EN61000-4-6, EN61000-4-8, IEC, IEC60950, IECEE CB SCHEME, REACH, UL, UL60950 |
| Efficiency | 89% |
| Minimum Temperature | -40°C |
| Maximum Temperature | +85°C |
TBA 1-0522E
TEN 10-11023WIRH
RPM5.0-1.0-CT
TEP 75-4816WI-CMF
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00