

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | ±15V dc |
| Input Voltage Range | 21.6 - 26.4 V dc |
| Power Rating | 1W |
| Input Voltage Nominal | 24 V dc |
| Output Current | ±33mA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Isolated | Yes |
| Number of Outputs | 2 |
| Package | SIP |
| Isolation Voltage | 500V ac |
| Length | 19.6mm |
| Width | 6mm |
| Depth | 10.2mm |
| Series | RB |
| Load Regulation | 15% |
| Maximum Temperature | +85°C |
| Efficiency | 80 - 84% |
| Minimum Temperature | -40°C |
RDF5072WS48
TMDC 40-7211H
TEP 160-2413
THD 12-2421WI
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00