

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | 5V dc |
| Input Voltage Range | 4.5 - 18 V dc, 9 - 36 V dc, 18 - 75 V dc |
| Power Rating | 1W |
| Input Voltage Nominal | 48 V dc |
| Output Current | 200mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Series | R1M |
| Minimum Temperature | -40°C |
| Maximum Temperature | +90°C |
CCG1R5-24-12SF-RS
TRV 2-1513M
RS3-2412SZ/H3
TEN 12-2413
THM 30-2415
TBA 1-0513E
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00