

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | ±15V dc |
| Input Voltage Range | 10.8 - 13.2 V dc |
| Power Rating | 1W |
| Input Voltage Nominal | 12 V dc |
| Output Current | ±33mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Isolated | Yes |
| Number of Outputs | 2 |
| Package | DIP 10 |
| Isolation Voltage | 1kV dc |
| Depth | 6.7mm |
| Length | 15.24mm |
| Series | R1D |
| Load Regulation | ±6% |
| Minimum Temperature | -40°C |
| Maximum Temperature | +100°C |
DTE4048S5V1
THM 6-0511WI
SUW1R52415C
RSD-150D-24
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00