

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Supply Voltage | 115 V ac |
| Height | 172mm |
| AC or DC Operation | AC |
| Power Consumption | 35W |
| Width | 150mm |
| Depth | 51mm |
| Maximum Current | 400mA |
| Termination Type | Terminal |
| Air Flow | 399.3m³/h |
| Dimensions | 172 x 51mm |
| Noise Level | 52dB |
| Fan Speed | 3200rpm |
| Direction of Curve | Backward |
| Bearing Type | Ball |
DP201A-2123HSL.GN
9WL0612P4S001
109P0412P3H013
SF23092A/2092HST.GN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00