

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Supply Voltage | 12 V dc |
| AC or DC Operation | DC |
| Height | 60mm |
| Width | 60mm |
| Power Consumption | 1.1W |
| Depth | 15mm |
| Maximum Current | 70mA |
| Dimensions | 60 x 60 x 15mm |
| Air Flow | 20.4m³/h |
| Termination Type | Lead Wire |
| Noise Level | 25dB |
| Fan Speed | 3500rpm |
| Direction of Curve | Backward |
| Bearing Type | Ball |
SF23080AT/2082HSL.GN
9CRE0412P5J03
9RA1412H1001
9LG0624P4S001
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00