

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Monitoring Application | Phase |
| Electrical Phase | 3 |
| Mounting Type | DIN Rail, Surface Mount |
| Phase Sensitivity | Phase Failure, Phase Sequence |
| Length | 66.5mm |
| Operating Temperature Range | -20 - +60°C |
| Terminal Type | Screw |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Width | 17.5mm |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Special Features | 3 LEDs for Phase presence status, Sequence Status, |
E3YM230VS20
AT-FM-10K
K8AK-VS2 24VAC/DC
1SVR730760R0400 CM-SFS.21S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00