

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M18 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Body Style | Barrel |
| Detection Range | 8 mm |
| Output Function | NO |
| Digital Switching Output Type | PNP |
| Connection Type | M12 |
| Supply Voltage | 10 - 30 V dc |
| Length | 65mm |
| IP Rating | IP68 |
| Mounting Type | Quasi-Flush |
| Housing Material | Stainless Steel |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Switching Current | 200 mA |
| Shielding | Quasi-Shielded |
| Maximum Switching Frequency | 1kHz |
| Switching Frequency | 1 kHz |
| Maximum Operating Temperature | +100°C |
EI1808TBOSL-6
872C-M15BP30-D4
IME12-02BNOZW2K
UB2000-F54-E5-V15
UM18-211161102
IME12-04BPOZT0K
IQ40-20BPSKC0K
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00