

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | Compact |
| Type | Switched Mode |
| Electrical Phase | 1 |
| Number of Outputs | 1 |
| AC or DC Input Voltage | ac, dc |
| Input Voltage | 90 - 264 V ac / 110 - 45V dc |
| AC or DC Output Voltage | dc |
| Output Voltage | 45 - 55V dc |
| Output Current | 10A |
| Power Rating | 480W |
| Dimensions | 56 x 140 x 139mm |
| Width | 56mm |
| Depth | 139mm |
| Height | 140mm |
| Mounting Type | DIN Rail Mount |
| Efficiency | 94% |
ABLS1A24100
SDR-480P-24
DRL-48V120W1EN
S8VK-G03012
6EP3446-8SB10-0AY0
ABL8DCC12020
DRF-24V120W1GBA
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00