

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Power Rating | 4kW |
| Frequency Rating | 50Hz |
| Efficiency Class | IE3 |
| AC Motor Type | Squirrel Cage Motor |
| Supply Voltage | 400 V |
| Phase | 3 |
| Output Speed | 2920rpm |
| Number of Poles | 2 |
| Mounting Type | Foot Mount |
| Shaft Diameter | 28mm |
| Shaft Length | 60mm |
| Width | 220mm |
| Length | 328.5mm |
| Maximum Output Torque | 13 nm |
| Current Rating | 8A |
| Bearing Type | Drive End, Non Drive End |
| Dimensions | 328.5x220x284mm |
| Depth | 284mm |
1FL6034-2AF21-1MA1
TP112MS4 3 230/400-50 B5 MV
4IK25GN-CW2E
TH63B4 0,18 230/400-50 B5 MV CN
1FK2204-6AF10-2MA0
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00