

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Sleeve Diameter | 6mm |
| Material | Tin Plated Copper |
| Sleeve Length | 100m |
| Braided | Yes |
| Expandable | Yes |
| Minimum Cable Diameter | 4.5mm |
| Maximum Cable Diameter | 9.5mm |
| Minimum Operating Temperature | -65°C |
| Maximum Operating Temperature | +150°C |
PF1303/4 BK005
02010007002
08010003004
P1059 BK002
02010003010
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00