

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Supply Voltage | 24V dc |
| Mounting Type | Plug In |
| Mode of Operation | ON Delay |
| Time Range | 1 - 30min |
| Number of Contacts | 2 |
| Number of Timer Functions | Single |
| Contact Configuration | DPDT |
| Time Increment | Minutes |
| Maximum Current | 5A |
| Maximum Voltage | 24V dc |
| Switch Configuration | DPDT |
| Terminal Type | 8-Pin Connector |
| Width | 21.5mm |
| Depth | 2.8mm |
| Maximum Operating Temperature | +55°C |
| Length | 53mm |
| Time Delay | 0.2s |
| Minimum Operating Temperature | -10°C |
H3DK-S1 AC/DC24-240
LEDO 12-230V AC/DC
BC7933N.81 AC/DC24V 5-100S
1SVR740020R0200 CT-MVS.21P
3RP2525-1AW30
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00