

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Primary Voltage Rating | 2 x 115V ac |
| Secondary Voltage Rating | 2 x 9V |
| Power Rating | 1.6VA |
| Secondary Current | 89mA |
| Height | 18.5mm |
| Weight | 82g |
| Dimensions | 39.6 x 39.6 x 18.5mm |
| Maximum Operating Frequency | 50Hz |
| Mounting Type | Through Hole |
| Isolation Voltage | 4kV |
| Maximum Temperature | +60°C |
RKD 400/2x30
0080P1-2-015K
0015P1-2-018
0500P1-2-050
RKD 400/2x24
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00