

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M12 |
| Sensor Technology | Capacitive |
| Body Style | Barrel |
| Detection Range | 4 mm |
| Output Function | NC |
| Digital Switching Output Type | PNP |
| Cable Length | 2m |
| Connection Type | Pre-Cabled |
| Supply Voltage | 10 - 30 V dc |
| IP Rating | IP67 |
| Length | 52mm |
| Mounting Type | Flush |
| Housing Material | Nickel Copper Alloy |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Switching Frequency | 50Hz |
| Standards Met | CE |
| Maximum Switching Frequency | 50Hz |
| Reverse Polarity Protection | Yes |
| Short Circuit Overload Protection | Yes |
| Shielding | Shielded |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Switching Current | 200 mA |
IFL 10-30L-10TP
IME18-08BNSZC0K
Ni10-EM18-Y1X-H1141
IME12-06BPSZC0S
BI6U-M12-IOL6X2-H1141
UNCK 09U6914/D1
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00