

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Primary Voltage Rating | 230V ac |
| Secondary Voltage Rating | 2 x 12V ac |
| Power Rating | 80VA |
| Number of Outputs | 2 |
| Height | 44mm |
| Weight | 900g |
| Diameter | 104mm |
| Dimensions | 104 (Dia.) x 44mm |
| Minimum Operating Frequency | 50Hz |
| Maximum Operating Frequency | 60Hz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Termination Type | Lead Wire |
0120P1-2-012K
0120P1-2-025
0030P1-2-012
RKD 400/2x18
RKD 300/2x12
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00